Taneční kemp s Bárou

Datum a čas
15 července, 2024 - 19 července, 2024
08:00 - 16:30

Aktuálně volných míst:
5

Pohyb, tvoření, kamarádi, sluníčko, prostě pohoda na tanečním kempu v Čarostromu. Vem s sebou kamaráda a přijď si zatančit 3.červencový týden do Čarostromu. Čeká tě fajn lektorka Bára, se kterou se ráno pozdravíš, rozcvičíš, zatančíš, dáš si sváču, půjdeš na procházku či hřiště, pak tě čeká obídek, pohádka a tvoření. Dáš si svačinku, jednou si zatančíš a už tě rodiče vyzvedávají na zahradě Čarostromu. Můžeš se těšit i na hry a oceňování. Bára toho chystá spoustu. Tak ahoj 3. týden v červenci. Těšíme se na tebe.

děti 4 – 10 let, max. 14 dětí
cena 3900 Kč, včetně celodenní stravy (přesnídávka, oběd, svačina, pitný režim)
vede Bára Hartmanová, tanečnice a lektorka tanečních aktivit pro děti i dospělé

Program bude probíhat 8.30 – 15.00, od 15h volná hra pod dohledem lektorů a vyzvedávání dětí. S sebou: batůžek, lahvička na pití, kšiltovka, pohodlné oblečení dle počasí, mobilní telefony a drahé věci s sebou nedoporučujeme a za jejich ztrátu neneseme odpovědnost! Pro děti věku: 4-10 let. Máme respektující přístup, tak u nás budou spokojení i ti nejmenší. Děti musí být ale zdravé, fyzicky schopné zvládnou program, samostatné v jídle i hygieně! Program bude přizpůsoben věkové i výkonnostní hranici účastníků. Určitě si to spolu užijeme.

Pro potřeby příměstských táborů bude vyhrazen prostor tělocvičny, který bude v tuto dobu pro veřejnost nepřístupný. Bude se zde odehrávat odpočinek po obědě při pohádce. Program se bude odehrávat vždy dle počasí buď v tělocvičně, herně nebo na zahradě a v blízkém okolí.

Cena zahrnuje pitný režim i stravu – dopolední svačina, oběd, odpolední svačina. Nebude chybět každý den čerstvé ovoce, zelenina, domácí koláček či zmrzlina a domácí limonáda atd. K obědu budeme dětem vařit oblíbená jídla, např. ovocné knedlíky, rizoto, špagety, hustá polévka, těstoviny atd.

V případě jakýchkoli dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat.
Pavla: 739 022 707, Laďka: 775275780
e-mail: carostrom@email.cz

Přihláška


*DŮLEŽITÉ: Do posledního pole "Poznámka" prosím napište:
FAKTURAČNÍ ADRESU (platí pro všechny kurzy)
JMÉNO a VĚK dítěte, případně další informace, které bychom měli o vašem dítěti vědět (platí pro kurzy pro děti a příměstské tábory)
Zaškrtnutím políčka udělujete souhlas s podmínkami účasti na kroužcích a se zpracováním osobních údajů. Děkujeme.

3 900,00