Pohybově-kreativní příměšťák

Datum a čas
31 července, 2023 - 4 srpna, 2023
08:00 - 16:30

Aktuálně volných míst:
3

“Po stopách Yettiho”

Pohybově – kreativní příměstský tábor s využitím prvků dramaterapie, muzikofiletiky i jógy pod vedením lektrorek Kláry a Vendulky, pro děti od 5 do 10 let.

CENA: 3900 Kč

Pro potřeby příměstských táborů bude vyhrazen prostor tělocvičny, který bude v tuto dobu pro veřejnost nepřístupný. Bude se zde odehrávat odpočinek po obědě při pohádce. Program se bude odehrávat vždy dle počasí buď v tělocvičně, herně nebo na zahradě a v blízkém okolí.

Cena zahrnuje pitný režim i stravu – dopolední svačina, oběd, odpolední svačina. Nebude chybět každý den čerstvé ovoce, zelenina, domácí koláček či zmrzlina a domácí limonáda atd. K obědu budeme dětem vařit oblíbená jídla, např. ovocné knedlíky, rizoto, špagety, hustá polévka, těstoviny atd.

V případě jakýchkoli dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat.
Pavla: 739 022 707, Laďka: 775275780
e-mail: carostrom@email.cz

Přihláška


Do posledního pole prosím napište JMÉNO A VĚK dítěte a FAKTURAČNÍ ADRESU, případně další informace, které bychom měli o vašem dítěti vědět. Pokud chcete přihlásit více dětí, vytvořte pro každé novou přihlášku. Zaškrtnutím políčka udělujete souhlas s podmínkami účasti na kroužcích a se zpracováním osobních údajů. Děkujeme.

3 900,00