Hasičský příměšťák – 18. 7. – 22. 7. 2022

Datum a čas
18 července, 2022 - 22 července, 2022
08:00 - 16:30

Aktuálně volných míst:
15

Tábor je vhodný pro všechny děti ve věku 5-10 let, které se zajímají o hasičskou tématiku, chtějí si vyzkoušet práci hasiče a něco nového se naučit a přitom si užít i spoustu legrace.

Program:

· děti poznají základní dovednosti hasičů, seznámí se s hasičským materiálem – budou mít na zahradě k dispozici hadice, džberovky, budou se učit hasit, naučí se základní uzle, orientovat se v mapě, poznávat topografické značky, základy první pomoci a mnoho dalšího

· soutěže – běh, práce s hadicemi, opičí dráhy, štafety, vědomosti

· výlet (hasičská zbrojnice/hasičské muzeum)

· mnoho dalších her a zábavy uvnitř i na zahradě, procházky po okolí a na blízká hřiště

· polední odpočinek při krátké pohádce

Vedoucí tábora: Jan Doktor, vedoucí kroužku dětských hasičů SDH Markovice

CENA: 2900 Kč

Pro potřeby příměstských táborů bude vyhrazen prostor tělocvičny, který bude v tuto dobu pro veřejnost nepřístupný. Bude se zde odehrávat odpočinek po obědě při pohádce. Program se bude odehrávat vždy dle počasí buď v tělocvičně, herně nebo na zahradě a v blízkém okolí.

Cena zahrnuje pitný režim i stravu – dopolední svačina, oběd, odpolední svačina. Nebude chybět každý den čerstvé ovoce, zelenina, domácí koláček či zmrzlina a domácí limonáda atd. K obědu budeme dětem vařit oblíbená jídla, např. ovocné knedlíky, rizoto, špagety, hustá polévka, těstoviny atd.

V případě jakýchkoli dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat.
Pavla: 739 022 707, Laďka: 775275780
e-mail: carostrom@email.cz

Přihláška


Do posledního pole prosím napište JMÉNO A VĚK dítěte a FAKTURAČNÍ ADRESU, případně další informace, které bychom měli o vašem dítěti vědět. Pokud chcete přihlásit více dětí, vytvořte pro každé novou přihlášku. Zaškrtnutím políčka udělujete souhlas s podmínkami účasti na kroužcích a se zpracováním osobních údajů. Děkujeme.

Rezervace jsou uzavřeny.