Anglické zpívánky (Babymusic) – Vendulka

Datum a čas
3 února, 2022 - 30 června, 2022
08:45 - 09:30

Aktuálně volných míst:
3

Kurz angličtiny pro nejmenší, plný her, písniček, říkadel a zábavy, navštěvují malé skupinky dětí společně se svými rodiči. Zaměřuje se na první seznamování s anglickým jazykem. Hodina probíhá celá v angličtině, děti si hrají, poslouchají a napodobují učitele. Ty větší mohou přímo vést jednoduchou konverzaci vždy spojenou s činností, kterou právě provádějí. Principy napodobování, opakování a prožitku jsou základními pilíři výuky.

Hudební pozadí hodiny pomáhá vytvořit nenásilnou a zábavnou atmosféru, anglická říkadla a písničky učí děti novým slovíčkům a jednoduchým větným spojením. Díky názorným pomůckám, didaktickým hrám a pestrému výběru dětských hudebních nástrojů – které vtáhnou do hry opravdu každého – si naši malí žáčci ani neuvědomují, že například procvičují slovní zásobu.

Kurzovné: 1805 Kč (19 lekcí), lekce se konají každý čtvrtek od února do června (kromě svátků a prázdnin, tj. 3.3. 14.4.). Lekce trvá 45 minut.

V případě jakýchkoli dotazů a přání nás neváhejte kontaktovat.
Pavla: 739 022 707, Laďka: 775275780
e-mail: carostrom@email.cz

Přihláška


Do posledního pole prosím napište JMÉNO A VĚK dítěte a FAKTURAČNÍ ADRESU, případně další informace, které bychom měli o vašem dítěti vědět. Pokud chcete přihlásit více dětí, vytvořte pro každé novou přihlášku. Zaškrtnutím políčka udělujete souhlas s podmínkami účasti na kroužcích a se zpracováním osobních údajů. Děkujeme.

Rezervace jsou uzavřeny.